GERÇEK FORUM
Aralık 23, 2014, 02:06:15 ÖÖ *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Muhtar Dal’ın kızı Rabia dünya evinde
editor
Ziyaretçi

E-Posta
« : Haziran 20, 2008, 04:34:13 ÖS »

Esenyurt İnönü Mahallesi Muhtarı Hüseyin Dal, kızı Rabia’yı dillere destan bir düğün ile dünya evine soktu

Esenyurt İnönü Mahallesi Muhtarı ve İşadamı Hüseyin Dal, kızı Rabia'yı evlendirdi. Seramoni Düğün Salonu'ndaki düğüne Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Başkan Yardımcısı Gürbüz Süleymanoğlu, Başkan Danışmanı Mustafa Akboğa, Mega İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Başkan, Certaş Yönetim Kurulu Başkanı Halil Yılmaz, İşadamı Cahit Bostancı, AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Fethi Kaya, Şelale Plaza Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Danışmanı Atilla Yavuz, Esenyurt Belediyesi Personel Müdürü Mustafa Karatay, Esenyurt Belediyesi İmar Müdürü Selahattin Poyraz, Büyükçekmece Muhtarlar Dernek Başkanı Alkış Barış, Esenyurt Talatpaşa Mahalle Muhtarı Mehmet Hasar, Esenyurt Yenikent Mahalle Muhtarı Beyler Yıldız, Esenyurt Namık Kemal Mahalle Muhtarı Bektaş Güşeli, Esenyurt Finansbank Şubesi Müdürü ve personeli, İstanbul Göle Dernek Yöneticisi Zeki Karatay, Polat Tekstil Coşkun Polat, Esenyurt Bitlis İl ve İlçeleri Dernek Başkanı Sabri Yürek ve çok sayıda işadamı da katıldı.

En büyük arzumuzdu

'İnsanların en büyük mutlulukları bu anı yaşamaktır' diyen Hüseyin Dal, duygularını şu ifadelerle dile getirdi; "Evlatlarımızın bu mutlu günlerini dostlarımızla, akrabalarımızla yani bizi seven insanlarla paylaşmak için bir araya geli-yoruz. Her anne ve babanın en büyük arzusu evladını telli duvaklı evinden çıkartmaktır. Biz de bugün bu mutluluğu dostlarımızla yaşıyoruz."
Hemen bir torun verin
        Nikahı kıyan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ise genç çifte nasihatler vererek mutluluklar diledi. Başkan Kadıoğlu; "Evlilik çok kutsal bir kurumdur. Ömrünüzün sonuna kadar yüzünüz daima bugünkü gibi gülsün" dedi. Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu genç çifte, "Hüseyin Dal'a hemen bir torun verin de yüzü gülsün" diyerek  espri yaptı.
        Genç çiftin nikâh şahitliğini Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Süleymanoğlu ve Büyükçekmece Özel İdare Müdürü Bekir Gürses yaptı.   
       Başkan Kadıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın evlenen çifte gönderdiği hediyesini ve evlilik cüzdanını gelin Rabia Dal'a verdi. 
Düzenlenen düğünde Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Havvanur sahne alırken, söylediği türkülerle misafirleri hem ağlattı hem oynattı. Havvanur genç çifte mutluluklar diledi ve kendisinin de Muhtar kızı olduğunu söyleyerek, Hüseyin Dal' a da seslendi: "O benim babam sayılır. Burada olmaktan çok mutluyum."
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!