GERÇEK FORUM
Haziran 24, 2016, 10:17:22 ÖS *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
 
   Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: AK Parti Çatalca’da…
gercek2013
Yönetici
Hero Member
*****
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 2314


Üyelik Bilgileri E-Posta
« : Temmuz 25, 2013, 11:55:36 ÖÖ »


   AK Parti Çatalca’da İBB tarafından verilen yemeklerde bildiğiniz tam bir gövde gösterisi yapıyor. Hali ile kim ne derse desin tüm ilçelerde olduğu gibi Büyükşehir’ce verilen iftar yemekleri AK Parti İlçe Başkanlıklarının iftarıymış gibi oluyor. Bu geçtiğimiz tüm yıllarda böyleydi ve böyle devam edecek.
Şimdi AK Partinin ev sahipliği yaptığı ve İBB tarafından verilen iftar yemeklerini şöyle bir değerlendirelim.
İlk önce Örcünlü Köyü’nde verildi. Hailiyle bu iftar yemeğinde Kaymakam Dr. Nevzat Taşdan da, Belediye Başkanı Cem Kara da, MHP İlçe Başkanı Niyazi Uyar da vardı. Bu yemek ayrıca yeni camiin açılışı sebebi ile protokole de ev sahipliği yaptı. Masalar hınca hıç dolu idi.
Sonra ki akşam Örencik Köyü, masalar komple dolu, ayakta kalanlar vardı. Bir sonra ki akşam Aydınlar doluydu. Protokol iftarı ise başarılı bir iftardı. Yemekler yine büyükşehirden, servis hizmeti de öyle, ortada pastırmasına varana kadar ikram vardı ve yine kalabalıktı.
Sonra Çatalca’da Cumhuriyet Meydanında yapılan Vefa İftarı, bakın işte AK Parti İlçe Başkanlığı bu iftar ile resmen tarih yazdı. Aşağı yukarı katılan kişi sayısı 4 bin 500’leri buldu.
Karacaköy’de ise ne Ormanlı’dan ne Yalıköy’den nede Karamandere köylerinden insanlar taşınmamasına rağmen 2 bin 500 kişi vardı diyebiliriz. Yalıköy’de ise köy merkezine bir hayli uzak olan kapalı Pazar ve düğün yerinde yapılan iftar sofrasına katılım bir hayli fazla idi. Ve İzzettin Mahallesi. İlginçtir ki İzzettin Mahallesinden olan ve geçtiğimiz aylarda istifa ederek yürütme ve yönetimden ayrılan Ahmet Soyer’in olduğu geçen sene ile kıyaslandığında bu sene katılım yüzde yüz artmıştı İzzettin’de.
İnceğiz’de ise yine yoğun bir kalabalık mevcuttu. Katılamadığım pek fazla iftarı olmadı AK Partinin. AK Parti diyorum evet çünkü İBB’nin verdiği iftar yemeklerinde ev sahipliği görevi ve misafir ağırlama görevi AK Partililer tarafından yapılıyor. Ve bu yemeklerde de CHP’lileri görmek mümkün değil .
Nereye geleceğim. Geçtğimiz yıl verilen bu iftarlardaki katılım ile bu yılki katılım hesap edildiğinde AK Partinin ev sahipliğinde yapılan iftarlara katılım misli misli katlanmış durumda.
Kim ne derse desin iddia ediyorum ki AK Parti Yerel Seçimlerde oyunu bir hayli fazla arttırmış olarak karşımıza çıkacak.
Kimi Pirim yapmak isteyenler “ Güçbilmez’i üyelerimiz sevmiyor” cümlesini kursa da, efendiler o iftara katılan üyeler, partililer ve vatandaşların Güçbilmez’e yaklaşımları gayet sıcak ve samimi. Siz ne anlatırsanız anlatın. Ama Güçbilmez “Ben aday olmak istiyorum” der ise aday adaylığı bile gözetilmeden aday yapılacaktır. Çünkü bu iftarların fotoğrafları gazetelerde çıkan haberler ve anket sonuçları bil hassa Genel Merkez ve İl Başkanlığına gidiyordur. Şimdi AK Parti’de 2009 yılından hatta 2010 yılının Mart Ayından bu yana üye sayısı ve seçimlerde alınan her bir sonuç ortaya konulduğunda bugün ilçe başkanı olan Selim Güçbilmez’in vatandaşça sevildiği de söylenebilir. Peki kimi siyasiler kendisini neden sevmez? Basit sokmuştur bir çomak bizim gibi tekerlerine, biz gazeteciler nasıl sevilmiyor isek o da sevilmiyor demek ki!
“Elinde çomak ile gezerken yamuk teker arayan, ya o tekere o çomağı sokar ve tekerin arabasını devirir, yada o çomak ile çelik çomak oynar. Gününü gün edip yok olur gider” 
Bu arada Gazeteciler günümüzü kutlayan herkese teşekkür ederiz. Kutlamayanlara yada gün içerisinde o kadar konuşup sorunlar üzerine tartışırken kutlamayı unutanlara küfür edecek değiliz ya onlar da sağ olsunlar…
Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!